STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU

Nabídka práce

ZARUČENÝ PŘÍJEM V PRVNÍCH 3 MĚSÍCÍCH AŽ 60 000 KČ
MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA
NABÍZÍME PEVNÉ ZÁZEMÍ, JISTOTY, VOLNOST

Kdo jsme a čím se zabýváme

Jsme tým nezávislých makléřů, kteří se zabývají komplexním finančním poradenstvím s působností po celé České republice. Mnoho let v oblasti financí a poskytování komplexního servisu našim klientům dokládá fakt, že klient si přes nás může zřídit až 3 000 různých produktů. Spolupracujeme přibližně s 60 partnery na českém trhu.
Momentálně rozšiřujeme pracovní týmy ve Frenštátě pod Radhoštěm, Frýdku-Místku, Ostravě a okolí, Třinci a Českém Těšíně. V případě, že byste měli zájem pracovat mimo vyjmenované oblasti, nebráníme se zřízení nových kanceláří.

Co vám nabízíme?

Odborné proškolení a registrace u ČNB. Nadstandartní výdělky, kdy průměrný měsíční příjem po zaškolení se pohybuje od 50 000 Kč - 120 000 Kč měsíčně. Volnost při plánování pracovní doby. Jistotu ve formě mnoha benefitů - zajištění nových klientů, kancelář zdarma, příspěvek na vozidlo, 15 000 Kč na mobilní telefon, 7 000 Kč na tiskárnu, 15 000 Kč na PC, firemní telefonní síť se zvýhodněnou sazbou a neomezeným voláním a mnoho dalších výhod odvíjejících se od vašeho výkonu.

Co bude po Vás požadováno?

Flexibilita, chuť se vzdělávat v oboru financí, komunikativnost, jelikož pracujeme s klienty na přímo, tak i dobrou náladu. Odměnou pro Vás za dobře odvedenou práci nebudou jen zmiňované benefity a pravidelný příjem, ale i mnoho kulturních a společenských akcí finančně podporovaných naši společností.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Zaujala vás tato pozice? Prosím, vyplňte formulář níže

ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS

Vyplňte, prosím, všechna pole a připojte váš životopis a případně motivační dopis

KONTAKT

Jan Kubalák

604 307 930

jan.kubalak@smsfinance.cz

Hasičská 550/50, Ostrava